Dzięki Nam złomowanie samochodów to skuteczne rozwiązanie pozbycia się starego wysłużonego auta! Oferta !

ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW BYTOM

Współpracujemy z firmami recyklingowymi na Śląsku - auto złom w okolicy nie przebije naszej oferty za Twoje auto !

 

 

SKUP SAMOCHODÓW ONLINE BYTOM !

" Legale zaświadczenie wojewody wydane przez stację demontażu pojazdów "

Autoskup BYTOM 24/7 | samochody-skupujemy.pl

 

Złomowanie samochodów BYTOM


Nadszedł czas na złomowanie samochodu a poszukiwanie firmy recyklingowej nie musi być wcale trudne. W czasach internetu dotarcie do firmy, która zajmuje się kasacją starych i wysłużonych aut jest o tyle ułatwione że wpisując w wyszukiwarce, załużmy google.pl złomowanie samochodu, auto złomowanie lub auto złom mamy przed sobą wyniki wyszukiwania firm trudniących się właśnie skupem takich samochodów. Nasza strona internetowa zajmuje wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania pod podanymi haslami i coraz więcej klientów trafia do nas poprzez właśnie ten proceder.

To nie są czasy kiedy to trzeba było dowozić auto do znanego z przydrożnej drogi firmy auto złom, obecnie nasza firma obsługuje teren całego województwa śląskiego, a nasz transport jest bezpłatny, dlatego nie trzeba się już martwić o załatwianie lawety oraz ponoszenie dodatkowych kosztów.

W ostatnich latach nasza firma złomowanie samochodów stała się potentatem na rynku złomowania i recyklingu pojazdów wycofanych z eksplatacji. Obecnie przetwarzamy ponad 3000 samochodów rocznie a nasz auto szrot pełen jest używanych części samochodowych.

Działając na zasadzie dużego obrotu samochodami możemy oferować najlepsze ceny bezkonkurencyjnie dla małych firm demontażu pojazdów.

Legalność zapewnia nam statut firmy recyklingowej a zaświadczenia potwierdzone są przez wojewodę śląskiego.

Zapewne zastanawiasz się jak to działa, bo nie każdy na codzień złomuje samochód. Otóż najważniejsze jest to ażeby właściciel samochodu posiadał dokumenty od pojazdu w postacji dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu jeżeli została ona wydana na dany model samochodu.

Po uprzednim kontakcie z naszą firmą oraz przedstawieniu i akceptacji ceny przez nasz auto złom kierujemy naszego kierowcę lawetą pod wskazany przez sprzedającego na złom auto. Na miejscu wszystkie formalności załatwiamy od ręki a z legalnym zaświadczeniem oraz tablicami, które uprzednio zostały unieważnione poprzez wybicie otworów na hologramie udajesz się do twojego wydziału komunikacji oraz zgłaszasz złomowanie samochodu twojemu ubezpieczycielowi.

Ubezpieczycie pojazdu ma obowiącek zwrotu nadpłaconej składki OC - w czasie złomowania pojazdu ubezpieczenie traci ważność i nie jest już więcej potrzebne !

W dzisiejszych czas w pogoni za pieniądzem trzeba uważać na tak zwanych pseudo złomiarzy którzy to często zostaiają ogłoszenia za wycieraczką samochodu oferując skup danego samochodu za gotówkę. Złomowanie samochodów poza stacją demontażu w Polsce jest nielegalne - często widzimy rozebrane samochody na podwórkach czy przy drodze. Takie samochody nigdy nie zostają wyrejestrowane - osoba kupująca takie auto przeważnie kupuje samochód na fikcyjną osobę X która nie istnieje lub coraz częściej w postaci inblanko na tzw. bezdomnego. Jak to mówią Polak potrafi.

W Polsce podczas sprowadzenia samochodu z zagranicy nadal obowiązuje opłata recyklingowa właśnie która trafia do stacji demontażu na poczet kosztów związanych z złomowaniem auta.

Jakie samochody trafiają na złom? Na złom coraz to częściej trafiają auta nowszych roczników przeważnie powypadkowe lub uszkodzone których naprawa przekracza wartość samochodu - za samochody w ponad przeciętnym stanie istnieje w naszej firmie negocjacja cen.

 

 

Czyżby sprzedaż samochodu spedzała ci sen z powiek ? Nie przy sprzedaży auta w auto skupie, gdzie łatwo i skutecznie za dobrą kasę sprzedaż auto juz dziś!